Чемпіонат області з туризму

No Comments

З 22 по 25 лютого цього року в с. Велика Решнівка Шепетівського району відбувся Кубок Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини», приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В Кубку прийняли участь 16 команд з різних регіонів Хмельницької області: 3 команди студентів, 7 команд молодшої групи, 6 команд старшої групи. Всього 86 учасників. Славуту представляли три команди Славутського міського центру туризму і краєзнавства.

За результатами наполегливих тренувань Славута має такі досягнення:

І місце – чемпіонка області серед студентської молоді Юлія Новза (Рівненський коледж).

І місце- чемпіон області (молодша група, хлопці) – Вадим Рубченко;

III місце – (молодша група, дівчата) – Яна Лук’янчук;

III місце – (молодша група, хлопці) – Артем Лук’янчук;

III місце -(старша група) – Ілля Лук’ян- чук.

Командні змагання: старша група посіла II місце (Вадим Садовський, Анастасія Куц, Іван Новак, Ілля Лук’янчук); молодша група II місце (Вадим Рубченко у Артем Сокол, Яна Лук’янчуку Артем Лук’янчук).

Загальнокомандне місце: старша група стала бронзовим призером кубку Хмельницької області; молодша група посіла І місце і стала чемпіоном Хмельницької області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях. Тренер команд – О.В Лук’янчук, директор ЦТК; представник команди – К.Г Вакульчук, вчитель фізичної культури ЗОШ№6;, суддя від команди – РМ. Романюк, вчитель фізичної культури ЗОШ №1. Загалом команди ЦТК вибороли 27 грамот, 12 медалей, 2 кубки.

Щиро дякуємо батькам гуртківців за розуміння та фінансову підтримку поїздки на змагання.