ОГОЛОШЕННЯ

За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу на посаду вчителя–реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Славутської міської ради визначено Шадріну Ольгу Олексіївну.

Харчуємось по-новому

Другий рік поспіль  у закладах освіти  Славутської громади модернізується система харчування.

Враховуючи рецепти Євгена Клопотенка , взято курс на здорове харчування. З використанням простих і звичних для нас продуктів  кухарі готують  нові  страви, причому значно смачніші і корисніші.Сьгодні славутські  школярі знають,що таке  болоньєзе, нагетси курячі, курка з паприкою, курка, тушкована в соусі, м’ясні фрикадельки з соусом кетчуп салат «Вітамінний», суп гороховий з грінками, картопля запечена з куркумою.

Змінам в харчування сприятиме і нове обладнання, придбане в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Славутську гімназію № 6, навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх». Кухарі цих закладів освоюють пароконвекавтомати, марміти, картоплечистки.

 Минулого тижня за участю технолога та менеджера управління освіти розпочалась   апробація  нового обладнання  в  НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх», на черзі – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Порожні  тарілки, які залишають діти – найкраща оцінка якості їжі.

Categories: Новини

Вітаємо переможців педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2020»

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників вітає педагогічних працівників закладів  освіти  громади, переможців обласного етапу постійно діючої педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2020»:

Дошкільна освіта

І місце :

  • Кареліну Олену Володимирівну, вихователя навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»
  • Малярчук Тетяну Сергіївну, вихователя закладу дошкільної освіти №6 «Золота рибка»
  • Піголь Вікторію Юріївну, Терентюк Світлану Миколаївну, вихователів закладу дошкільної освіти №7 «Дюймовочка»;
  • Шевчук Олену Степанівну, завідувача закладу дошкільної освіти №2

    « Подоляночка»

ІІ місце : 

  • Бродюк Марію Романівну, вихователя закладу дошкільної освіти №9 «Теремок»
  • Душкевич Оксану Михайлівну, керівника музичного закладу дошкільної освіти № 6 «Золота рибка»
  • Коцар Галину Леонідівну, вчителя-логопеда закладу дошкільної освіти № 6 «Золота рибка»
  • Крутинчук Наталію Володимирівну, вчителя – логопеда закладу дошкільної освіти № 9 «Теремок»
  • Мельник Світлану Михайлівну, вихователя закладу дошкільної освіти №9 «Теремок»
  • Миколайчук Наталію Дмитрівну, вихователя закладу дошкільної освіти №2 «Подоляночка»
  • Нікітюк Тетяну Вікторівну, вихователя закладу дошкільної освіти № 7 «Дюймовочка»
  • Простапчук Тетяну Олександрівну, вчителя-логопеда закладу дошкільної освіти №3 « Росинка»
  • Рибачок Людмилу Миколаївну, керівника музичного закладу дошкільної освіти №2 «Подоляночка»
  • Семірякову Антоніну Костянтинівну, вихователя закладу дошкільної освіти № 7 «Дюймовочка»
  • Синицьку Валентину Сергіївну, вихователя закладу дошкільної освіти
  • Новза Ірина Костянтинівна, Дем’янчук Юлія Леонідівна , вихователі дошкільного навчального закладу  №4 “Сонечко”

     № 3  «Росинка»;

  • Сіліванову Ольгу Миколаївну, керівника музичного Центр раннього розвитку дитини «Дивосвіт»

ІІІ місце

  • Войтюк Інну Дмитрівну, вихователя закладу дошкільної освіти № 4

    « Сонечко»

  • Коноплю Марину Олександрівну, вихователя закладу дошкільної освіти № 9 «Теремок»
  • Пашинську Наталію Володимирівну, інструктора з фізкультури навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»
  • Шеремету Ганну Яківну, Місяць Лесю Миколаївну, вихователів закладу дошкільної освіти № 1 «Оленка»

Початкова освіта.

І місце.

  • Творчу групу вчителів початкових класів (НУШ) Славутської гімназії №5
    Бондарчук Людмилу Антонівну, Нікіфорову Тетяну Вільямівну , Носко Вікторію Миколаївну, Петречук Олену Петрівну, Цикалюк Оксану Петрівну, Юрчук Галину Миколаївну

ІІ місце

  • Герасенко Антоніну Андріївну, учителя початкових класів Славутського НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”
  • Рижук Світлану Анатоліївну, Чапайло Ларису Іванівну, учителів початкових класів Славутської гімназії №6

Українська мова та література

ІІ місце

  • Остапенко Оксану Олексіївну, учителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце

  • Мельник Віту Василівну, учителя української мови та літератури

          Славутської гімназії №4

  • Огородник Ірину Федорівну, учителя української мови та літератури

         Славутської гімназії  №4

Англійська мова

ІІІ місце

  • Міхальську Людмилу Сергіївну, учителя англійської мови Славутського НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”
  • Білоус Оксану Володимирівну, учителя англійської мови Славутської гімназії № 4

Зарубіжна література

ІІ місце

  • Шевченко Аллу Віталіївну, учителя зарубіжної літератури ЗОШ І- ІІІ ст. №1

 

Польська мова

ІІ місце

  • Кириченко Оксану Вікторівну, учителя Славутської гімназії № 4

Краєзнавство

І місце

  • Труфанову Ольгу Іванівну, учителя історії Славутського НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”

ІІ місце

  • Мельника Анатолія Перовича, учителя історії Славутського НВК “СЗОШ, ліцей “Успіх”;
  • Федоришину Олену Олександрівну, учителя історії Славутської гімназії №4

 

Математика

ІІ місце

  • Білу Наталію Станіславівну, учителя математики навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»

Економіка

ІІІ місце

  • Власюк Олену Анатоліївну, учителя географії та економіки Славутської гімназії №5

Виховна робота

ІІІ місце

  • Степанюк Марину Миколаївну, учителя Варварівської гімназії

Позашкільна освіта

І місце

  • Творчу групу керівників гуртків Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи: Слівіну Аллу Олександрівну, Ткачук Ірину Леонідівну, Верещук Ганну Йосипівну, Петрук Світлану Миколаївну

 ІІ місце

  • Галімську Тетяну Анатоліївну, керівника гуртка Славутської міської станції юних техніків
  • Задворну Людмилу Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Будиноку дитячої творчості,

Бібліотечна справа

І місце

  • Комарову Вікторію Миколаївну, завідувача бібліотеки навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»

 

Інкюзивна освіта

ІІІ місце

  • Костюк Лесю Іванівну, асистента учителя Славутської гімназії № 4
  • Марусич Ларису В’ячеславівну, асистента учителя Славутської гімназії № 6.

 

Управлінська діяльність

ІІ місце

  • Шкляр Людмила Миколаївна, методист ІМЦ

Шановні колеги!

Ви є прикладом сучасного прогресивного педагога, який має інноваційність, харизму і  неспокій духу. Щедро діліться своїм досвідом із освітянською спільнотою.

 

Зичимо Вам нових перемог.

Categories: Новини