Про роботу закладів та установ освіти у період обмежувальних заходів у січні 2021 року

No Comments

З 8 січня по 25 січня 2021 року по всій країні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи. Як працюватимуть заклади та установи освіти Славутської міської ОТГ ?  

Заклади дошкільної освіти  продовжують працювати  у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних правил.

Заклади позашкільної освіти  з 8 січня 2021 року організовують проведення занять гуртків, майстер-класів тощо в онлайн режимі, використовуючи інструменти і технології дистанційного навчання.

У закладах загальної середньої освіти  з 31 грудня 2020 року  по 13 січня 2021 року триватимуть зимові канікули. З 14 січня 2021 року   розпочинається ІІ семестр 2020/2021 навчального року з організацією освітнього процесу за дистанційною формою.

Комунальна установа «Інклюзивно -ресурсний центр» Славутської міської ради» з 08.01.2021 року забезпечуватиме надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, консультативних послуг батькам та педагогічним працівникам в онлайн форматі.

     Також адміністраціям закладів освіти рекомендовано інформувати громадськість про режим роботи в період карантину: розміщувати звернення, роз’яснення на сайті, інформаційних стендах та у соціальних мережах. Спілкування між учасниками освітнього процесу, наради, семінари та зустрічі у період карантинних обмежень відбуватимуться в онлайн-форматі.

Categories: Новини

Залишити відповідь