ПРОБНЕ ЗНО -2021: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ

З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюється реєстрація охочих пройти пробне ЗНО.

Цього року, зважаючи на епідемічну ситуацію кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір.  

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму (заяву), створити свою персональну сторінку «Особистий кабінет», зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО.

Через 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Вартість участі в одному тестуванні становить 240 грн.

Оплату за участь у пробному ЗНО-2021 необхідно здійснити до 23 січня 2021 року (включно).

Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного навчального предмета на рахунок ВРЦОЯО.

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує запрошення до пункту проведення пробного ЗНО, де вказано про місце та час проходження пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».

Окрім того, кожний зареєстрований учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

     Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Categories: Новини