Шановні батьки!

    З другого  листопада заклади освіти громади  розпочали свою роботу після осінніх канікул. Першочергове завдання освітян – організувати безпечний процес навчання. Для цього у школах громади навчання починається у різний час, у деяких закладах запроваджено навчання у дві зміни, частина  предметів викладається дистанційно. Керівники закладів  тримають  ситуацію на контролі й оперативно ухвалюють  рішення щодо карантину в окремих школах чи про переведення окремих класів на дистанційне навчання.

У період складної епідеміологічної ситуації  ви маєте право обрати іншу форму навчання для своєї дитини, адже  статтею 9   Закону України «Про освіту»,  крім очної,   передбачено навчання   екстерном або на сімейній формі.

Екстернат може бути організовано на підставі заяви одного із батьків відповідно до пункту 1 розділ ІІ наказу №8 від 16.01.2016 року (зі змінами від 10.07.2019 №955).

Здобуття освіти за сімейною (домашньою) формою може бути організовано для  осіб віком до 18 років, батьки яких виявили бажання організовувати освітній процес самостійно з урахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду своїх дітей (пункту 1 розділу ІІІ наказу №8 від 16.01.2016 року (зі змінами від 10.07.2019 №955). Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки.

Детальну  інформацію щодо організації  даних форм навчання  можна  отримати безпосередньо у директорів шкіл.

Categories: Новини