Шановні батьки та учасники освітнього процесу!

У зв’язку із запровадженням адаптивного  карантину,  виконавчим комітетом Славутської міської ради було прийнято рішення  про відновлення роботи закладів освіти на території Славутської міської ОТГ.

Так з  09.06.2020 року відновлюють свою роботу заклади дошкільної освіти № 2 «Подоляночка», № 4 «Сонечко», № 9 «Теремок» , з 15.06.2020 року-інклюзивно-ресурсний центр та заклад  дошкільної освіти  № 6  «Золота рибка», з 18.06.2020 року  –  дошкільний заклад № 3 «Росинка».

Дозволяється відвідувати заклади загальної середньої освіти  учням випускних класів,  з дотриманням  суворих протиепідемічних заходів, не більше 10 осіб в одній аудиторії,  для  отримання документів про освіту (свідоцтв про базову та  повну загальну середню освіту), участі у пробному ЗНО та участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, організовувати консультування учнів 11 класів  в  рамках підготовки до ЗНО.

Усі заклади мають   дотримуватися  вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 24.

Categories: Новини