Науково-практичний семінар керівників закладів освіти «Кадрова політика як основа досягнення нової якості освіти»

No Comments

 З метою підвищення професійної компетентності керівників з питань кадрової політики та правових знань в умовах розбудови  Нової української школи та проголошеної Законом України «Про освіту» автономії, 16 жовтня 2018 року відбувся   науково-практичний семінар директорів закладів загальної середньої освіти та завідувачів дошкільних закладів  «Кадрова політика, трудові відносини і відповідальність керівника закладу освіти в умовах автономії» за участі старшого викладача кафедри менеджменту та освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  Бенеди Тетяни Іванівни.

Відкрила захід та актуалізувала важливість окресленої теми начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Перепелиця Ельміра Миколаївна.

Бенеда Тетяна Іванівна змістовно розповіла про відповідальність керівника закладу освіти, особливості правового регулювання трудових відносин в умовах автономії. Учасники семінару, у форматі запитань і відповідей, обговорили проблемні питання атестації педагогічних працівників. Керівники закладів  мали можливість відпрацювати моделі управлінських дій з кадрових питань в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

 Переконані, що проведений захід, безперечно, буде сприяти успішній реалізації діючого законодавства у сфері кадрової політики та трудових відносин.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *