Міське свято випускників

No Comments

У гостинній залі міського Палацу культури м.Славути, наповненій урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного учня. Подія ця-це міське свято  «Випускник-2018». У цей день 204 випускники закладів загальної середньої освіти прощалися з дитинством.

Розділив радість свята із присутніми міський голова.  Вітаючи із закінченням школи, Василь Сидор  побажав молоді  віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне місто.

 З вітальним словом до присутніх також  звернулася начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Перепелиця Ельміра Миколаївна, яка  побажала  випускникам здійснення мрій, впевнено йти до своєї мети, сміливо долати труднощі та вірити в себе.

Особливим це свято стало для 9-ти  учнів, які були нагороджені Золотими та Срібними медалями за особливі досягнення у навчанні.

Очільник міста  та секретар міської ради Медвєдєва С. В. вручили найкращим 22 випускникам міста відзнаку міського голови «Юна надія».

   

Святкового настрою додав   виступ юних вихованців  зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» Будинку дитячої творчості (керівник Терентьєва А.Г.) Пісня «Випускний»  на слова Андрія Кузьменка у виконанні Левіна Миколи, випускника 2018 року, об`єднала усіх присутніх у залі, надала  сил для здійснення мрій.

За традицією, випускний завершився вальсом випускників, з якого починається те майбутнє, про яке юнаки та дівчата  мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *